Witam bardzo serdecznie !!!

Co prawda nie myślałam nigdy o założeniu własnego bloga, jednak pod naciskiem mojej przyjaciółki poddałam się jej prośbom ... i oto jestem. W końcu dziś są Walentynki a ja bardzo chciałam sprawić jej choć malutką niespodziankę. Mam nadzieję, że plan siępowiódł. Wszystko co do tej pory udało mi się własnoręcznie wykonać - było robione "do szuflady" ewentualnie dla naprawdę najbliższych mi osób. Zważając na to,że nie miałam zamiaru ujawniać moich prac niestety nie zostały one przeze mnie uwiecznione, czego oczywiście w obecnym czasie niezmiernie żałuję... Jednak od kiedy Dariucha zaraziła mnie swoimi przesłodkimi laleczkami, królisiami, aniołkami ... zaczęlam się od niej coraz bardziej zarażać i w obecnej chwili dzień bez maszyny (która już na stałe wkomponowała się w scenerię mojej kuchni) jest dniem straconym. W każdym razie baaaardzo jej za to dziękuję. Są to wyczekiwane przeze mnie chwile aby oderwać się troszkę od codziennych obowiązków . Prezentuję zatem kilka moich prac, tych mniej lub bardziej udanych i liczę na wyrozumiałość :)

środa, 24 lutego 2010

...

Pogoda nas nie rozpieszcza, to pewne. Nie mam pojęcia jak to jeszcze długo potrwa, ale jeszcze tydzień takiej aury i chyba zwariuję. Jako zodiakalny lew potrzebuję już słońca jak wół do karety (zapomniałam jak to się mówi, więc wplotłam to, co mi pierwsze wpadło do głowy). Proszę nie drążyć tematu, bo to w sumie nie jest takie istotne:) Najważniejsze,że muszę naładować bateryjki  !!! Nie wiem co się ze mną dzieje,ale przez ostatnie dwa dni stłukłam 3 kubki i 2 talerzyki (dobrze, że sztućce się nie tłuką, bo zostały by mi tylko wykałaczki. Zapomniałam zrobić dziecku nr 1 śniadanie do szkoły a dziecku nr 2 usilnie starałam się założyć pampersa tył na przód. Ratunku!!!
Mimo tego udało mi się usiąść do maszyny, (która nie za bardzo chciała ze mną współpracować) i uszyłam sobie taką serweteczkę do koszyczka na pieczywo
i jeszcze pochwalę się moim ślicznym bukiecikiem...

... od mężulka :)
.

1 komentarz:

  1. Mi już też brakuje słońca ... Serwetka i bukiet śliczne :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń